Dogo Argentino'nun saf ırk kanı korunmuş seçereli yavrularımız çiftliğimizde

"DOGO ARGENTINO TÜRK" KENNEL

"DOGO ARGENTINO TÜRK" Çiftliği

Dogo Argentino köpek üretim çiftliği sahibi ve işletmecisiyim. Çiftliğim Urla, İzmir’de bulunuyor ve 2000 yılından beri faaliyet gösteriyor. Çiftliğimde Dogo Argentino ırkı köpek yavrularının bakımını ve sahiplendirilmesini gerçekleştiriyorum. Köpeklerim şeçereli, aşılı ve eğitimli. Ayrıca köpeklerim Türkiye Köpek Irkları ve Kinoloji Federasyonu (KIF) tarafından tanınan ve kayıtlı olan köpeklerdir.

Çiftliğimdeki Dogo Argentino köpekleri, profesyonel bir şekilde yetiştirilmekte ve eğitilmektedir. Köpeklerime kaliteli mama ve düzenli veteriner kontrolü sağlamaktayım. Ayrıca köpeklerime temel itaat eğitimi, sosyalleştirme eğitimi ve avcılık eğitimi vermektedir. Köpeklerimin sağlıklı, mutlu ve başarılı olmaları için elimden geleni yapmaktayım.

Çiftliğimden sahipleneceğiniz Dogo Argentino yavrusu, size hem bir dost hem de bir koruyucu olacaktır. Siz de bu özel ırkın bir parçası olmak istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçin. Size daha fazla bilgi vermekten memnun olurum.

Arjantin’in Efsanevi Avcı ve Koruyucu Köpek Irkı

Dogo Argentino, Arjantin’de büyük ve vahşi hayvanları avlamak için geliştirilmiş bir köpek ırkıdır. Bu ırkın yaratıcısı, 1928 yılında bu projeye başlayan Dr. Antonio Nores Martinez’tir. Martinez, Cordoba Köpeği adlı yerel bir ırkı, diğer pek çok ırkla melezleyerek Dogo Argentino’yu ortaya çıkarmıştır. Bu melezleme sonucunda Dogo Argentino, beyaz renkli, kısa tüylü, kaslı ve güçlü bir vücuda, cesur, sadık ve koruyucu bir mizaca, yüksek enerji ve zeka seviyesine sahip olmuştur.

Dogo Argentino, hem avcılık hem de bekçilik için uygun olan çok yönlü bir ırktır. Aynı zamanda aile hayatına da uyum sağlayabilen sevgi dolu hayvanlardır.

Sadık, cesur ve atletik Dogo Argentino

Dogo Argentino köpeği, doğru bakım ve eğitimle harika bir evcil hayvan olabilir. Bu köpekler, aktif ve maceracı insanlar için idealdir.


Ağırlık

36-45 kg

Boy

60-68 cm (Erkek)

58-66 cm (Dişi)

Challenger Dogo | Satılık Dogo Argentino

Yaşam Süresi

9-15 Yıl

ŞAMPİYONLAR

Seçereli ve Madalyalı Dogo Argentino köpeklerimize göz atın.

Tüm Dogolar

Bagera

Ares

Ayaz

Matilda

Eğer bir Dogo Argentino sahiplenmek isterseniz yavru seçimi yapmanız için sizi çiftliğimize davet ediyoruz.